شماره پشتیبانی 24/7 4524 296 212 -0090

اقامتگاهها

5 ستاره

Grand Cevahir Hotel

منطقه شیشلی - استانبول اروپایی - ترکیه
این هتل ۵ ستاره استانبول، هتلی بسیار تمیز و مورد پسند مهمانان این شهر است. از امکانات رفاهی هتل باید گفت که اینترنت وای فای رایگان و میز پذیرش شبانه روزی هتل، اقامت شما را راحت تر می نماید.
ویژه نوروز
surmeli hotel
در این هتل ۵ ستاره و لوکس شامل امکانات برگزاری جلسات و رویدادها با فضای کنفرانس و ۱۵ اتاق جلسه، مرکز تجاری و امکان استفاده از پارکینگ خودرو بدون هزینه اضافی می باشد.

Lausos Palas Hotel

19 Mayıs, Çoruh Sk., 34360 Şişli/İstanbul
هتل لاسوس پالاس در منطقه شیشلی در شهر استانبول قراردارد، فاصله هتل تا ایستگاه مترو شیشلی و مرگز خرید جواهر 600 متر است.
ramada

Ramada Merter Hotel

Güven, Eski Londra Asf Cd No:83, 34160 Güngören/İstanbul
در این هتل ۵ ستاره امکانات تفریحی از جمله استخر کودکان و نوجوانان، استخر داخل سالن (تمام سال)، مرکز تناسب اندام، آبگرم و مرکز سلامتی و سونا به چشم می خورد، البته دارای کتابخانه و یک کافه می باشد که مهمانانش می توانند از محیط دلنشین آن استفاده کنند و نوشیدنی دلخواه خود را در این مکان بنوشند.
ویژه نوروز

Green Park Merter Hotel

Abdurrahman Nafiz Gürman, Nazım Erten Sk. No:13, 34173 Güngören/İstanbul
هتل گرین پارک مرتر یکی از بهترین‌ هتل‌های 5 ستاره در سطح شهر استانبول است. محیط گرم و صمیمی، رفتار دوستانه کارکنان و آگاهی کامل کارکنان از آداب معاشرت با میهمانان این هتل را تبدیل به هتلی محبوب در میان میهمانان کرده است.
ویژه نوروز
euro plaza

Euro Plaza Hotel

Yahya Kahya Mahallesi, 6 Ocak Sk., 34440 Beyoğlu/İstanbul, Turkey
هتل ۴ ستاره ی یورو پلازا استانبول دارای چک این و چک اوت خصوصی و در زمان مقرر خود می باشد. یادتان باشد که به این هتل یورو پلازا هتل مِرکزی (Euro Plaza Saglik Merkezi) هم می گویند. میز رزرویشن این هتل ۲۴ ساعته در اختیار مسافران قرار دارد. در این هتل اینترنت wifi پر سرعت و نا محدود در اختیارمسافران در تمامی مکان های هتل اعم از مکان های عمومی و اتاق ها است. در این هتل می توانید تا به راحتی از خدمات رایگانی همچون سالن تلویزیون اختصاصی و لانژ ویژه و لابی هتل نیز استفاده نمایید.
ویژه نوروز
Dora hotel

Dora Hotel

Eskişehir Mahallesi, Dolapdere Cd. No:33, 34437 Şişli/İstanbul, Turkey
هتل دورا از لحاظ فاصله و بعد مکانی تنها ۱۰ دقیقه پیاده روی با میدان تقسیم استانبول فاصله دارد. اتاق های ضد آلرژیک و مجهز به  اینترنت نامحدود،  تلویزیون های صفحه ی تخت با شبکه های ماهواره ای تنها گوشه ای از تجهیزات و امکاناتی است که این هتل برای مسافرینش در نظر گرفته است. در ادامه با ما در الی گشت همراه باشید تا به اتفاق یکدیگر همه ی اطلاعات خدماتی و رفاهی و همیچنین اتاق های هتل دورا استانبول را مورد بررسی و تفحص قرار دهیم.
ویژه نوروز
icon hotel
هتل آیکون استانبول 700 متر با مرکز همایش ها و نمایشگاه های استانبول و مرکز کنگره ی استانبول فاصله دارد. فرودگاه آتاتورک در 15 کیلومتری هتل قرار گرفته است. موقعیت مکانی آیکون استانبول دسترسی به مکان های تاریخی و توریستی و مراکز کنگره را آسان کرده است. سرویس حمل و نقل رایگان به ایستگاه مترو ی تکسیم و عثمان بی، اجاره ی ماشین، خدمات گشت و گذار، پارک اتومبیل توسط پیشخدمت، پذیرش و خروج زود هنگام، حمل و نقل فرودگاهی خصوصی و ارائه ی روزانه‌ی روزنامه نیز توسط هتل ارائه می‌شوند.
ویژه نوروز
tango hotel

The Tango Hotel

Bozkurt Mahallesi, Dolapdere Cd. No:211, 34375 Şişli/İstanbul, Turkey
این هتل مجلل علاوه بر جاذبه های داخلی خود، جاذبه های بیرونی و جغرافیایی نیز دارد زیرا از میدان تقسیم و خیاین استقلال تا به این هتل و بر عکس تنها ۴ دقیقه زمان لازم است. این هتل به نسبت آرام و تقریبا مدرن است و همه ی اشکال ارائه ی خدمات در این هتل در سطح خوبی قرار گرفته است و بی شک مسافران این هتل زیاد حس نخواهند کرد که در جایی بیرون از خانه ی خود هستند.
ویژه نوروز
la garden

LA Garden Hotel

Aksaray, Cerrahpaşa Cd. No:19, 34093 Fatih/İstanbul
هتل لا گاردن در قلب استانبول تقریبا 5دقیقه دورتر از حیاط سوفیا و مسجد آبی واقع شده است. عمارت این هتل به دوران عثمانی قرن نوزدهم در سلطان محمود متعلق است!